Nasze projekty

Brexit jest dla Europy jak Fukushima dla Japonii. Niespodziewany i tragiczny. Samo pytanie – być, czy nie być w Unii Europejskiej, wydawało się szalone a co dopiero odpowiedź z 23 czerwca 2016 roku.
Kongres Smart – Inteligentne Miasta Edycja 2016 to kontynuacja cyklu konferencji, poświęconych tematyce inteligentnych rozwiązań dla miast i regionów.
Od dnia uruchomienia stałego połączenia kolejowego z chińskim Chengdu Łódź zaczyna stanowić bramę do Chiropy — największej lądowej potęgi gospodarczej w dziejach świata.
Fundacja Polski Kongres Gospodarczy jest współorganizatorem cyklu regionalnych konferencji poświęconych upowszechnieniu dobrych, innowacyjnych praktyk, realizowanych przez samorządy na rzecz rozwoj
Fundacja Polski Kongres Gospodarczy zorganizowała cykl regionalnych konferencji pod hasłem: „Efektywność energetyczna dl
- Podczas niedawnego spotkania w Warszawie, premierzy Szwecji Stefan Löfven oraz Polski Ewa Kopacz w pełni zgodzili się, żeby współpracować w zakresie zrównoważonego rozwoju. Ważnym elementem tego zagadnienia jest inteligentne miasto, czyli smart energy, efektywność energetyczna w budynkach i zagospodarowanie odpadów (...)