Nasze projekty

Fundacja Polski Kongres Gospodarczy zorganizowała cykl regionalnych konferencji pod hasłem: „Efektywność energetyczna dl
- Podczas niedawnego spotkania w Warszawie, premierzy Szwecji Stefan Löfven oraz Polski Ewa Kopacz w pełni zgodzili się, żeby współpracować w zakresie zrównoważonego rozwoju. Ważnym elementem tego zagadnienia jest inteligentne miasto, czyli smart energy, efektywność energetyczna w budynkach i zagospodarowanie odpadów (...)
Kongres Smart – Inteligentne Miasta Edycja 2016 to kontynuacja cyklu konferencji, poświęconych tematyce inteligentnych rozwiązań dla miast i regionów.
Invest in China 2014, to nowy projekt współorganizowany przez Fundację Polskiego Kongresu Gospodarczego, który ma na celu zintensyfikowanie współpracy gospodarczej pomiędzy Polską, a Chińską Republiką Ludową. (...)
Fundacja Polski Kongres Gospodarczy jest współorganizatorem cyklu regionalnych konferencji poświęconych upowszechnieniu dobrych, innowacyjnych praktyk, realizowanych przez samorządy na rzecz rozwoj
Fundacja Polskiego Kongresu Gospodarczego, BOŚ Bank i Pracodawcy RP zorganizowali 22 lipca 2014 roku konferencję z udziałem przedstawicieli samorządów (...)