Nasze projekty

W związku z otwarciem w Warszawie placówki China Construction Bank odbyło się spotkanie z Prezesem China Construction Bank - Panem Wang Zuji
Fundacja Polski Kongres Gospodarczy zorganizowała cykl regionalnych konferencji pod hasłem: „Efektywność energetyczna dl
Brexit jest dla Europy jak Fukushima dla Japonii. Niespodziewany i tragiczny. Samo pytanie – być, czy nie być w Unii Europejskiej, wydawało się szalone a co dopiero odpowiedź z 23 czerwca 2016 roku.
Kongres Smart – Inteligentne Miasta Edycja 2016 to kontynuacja cyklu konferencji, poświęconych tematyce inteligentnych rozwiązań dla miast i regionów.
Od dnia uruchomienia stałego połączenia kolejowego z chińskim Chengdu Łódź zaczyna stanowić bramę do Chiropy — największej lądowej potęgi gospodarczej w dziejach świata.
Fundacja Polski Kongres Gospodarczy jest współorganizatorem cyklu regionalnych konferencji poświęconych upowszechnieniu dobrych, innowacyjnych praktyk, realizowanych przez samorządy na rzecz rozwoj